کد خبر : 73029تاریخ ثبت : 1396/9/15 23:40:59
بازتاب عملکرد فوق تصور حسینی

عقاب بی ادعا، رحمتی را میخکوب کرد

ستقلال آخرین بازی نیم فصل خود را با یک پیروزی قاطع و پرگل پشت سر گذاشت تا وینفرد شفر با خیالی آسوده به آماده سازی تیمش برای نیم فصل دوم بپردازد.

به گزارش گناوه24::..سید جواد موسوی..

االبته در خروج استقلال از بحران پسا منصوریان و تکامل تدریجی آبی پوشان، تمام اعضای این تیم نقش دارند اما شاید کمال بی انصافی باشد که نقش سید حسین حسینی دروازه بان جوان و جسور استقلال را در این شکوفایی و موفقیت کمرنگ کنیم.حسینی که از آخرین حضور منصوریان که بازی مقابل ذوب آهن بود درون دروازه استقلال قرار گرفت و آنقدر خوب کار کرد که مربی آلمانی استقلال هم دلش نیامد این دروازه بان شجاع و بی ادعا را نیمکت نشین کند.

حسینی که در فصل گذشته نیز در آخرین بازی نیم فصل در مقابل سپاهان فیکس شده بود و عملکرد مطلوبی از خود نشان داده بود، در آخرین بازی نیم فصل اول امسال نیز در مقابل سپاهان چیزی فراتر از حد تصور نشان داد و نام خود را به عنوان یک فوق ستاره در لیگ برتر ایران به ثبت رساند.

حسینی در مقابل سپاهان حداقل سه موقعیت صددرصد گلزنی زرد پوشان اصفهانی را با واکنشهای سریع و بدون نقص خود خنثی کرد تا ضمن محکم کردن جای خود در ترکیب ثابت استقلال، نیم نگاهی هم به دروازه تیم ملی در رقابتهای حساس جام جهانی روسیه داشته باشد.او که در زمان مربیگری علیرضا منصوریان زیر سایه سنگین مهدی رحمتی کاملا محو شده بود حالا با عملکرد خوب و درخشان خود باعث شده تا رحمتی به کلی فراموش شود و هواداران استقلال هم با درخشش کم نظیر او رحمتی را به فراموشی بسپارند!

درخشش و مهارت بالای حسینی در حدی به چشم وینفرد شفر مطلوب آمده که این مربی آلمانی اخیرا با صراحت اعلام کرده که از وجود مهدی رحمتی فقط در بازیهای جام حذفی استفاده خواهد کرد! لذا می توان حدس زد که دروازه بان ترکیب اصلی استقلال در بازی حساس جام حذفی مقابل ایرانجوان بوشهر رحمتی باشد.اما با وجود عملکرد درخشان حسینی بعید به نظر می رسد که شفر در بازیهای لیگ لحظه ای از حسینی غافل شود و جای او را با رحمتی عوض کند.البته این احتمال هم وجود دارد که مهدی رحمتی تا چند روز آینده از استقلال جدا شود و با سپاهان قرارداد ببند که در آن صورت نیز حسینی تا پایان فصل دروازه بان شماره یک آبی ها خواهد بود.

او بدون هیچ ادعایی و بدور از بروز حرکات نمایشی عملکردی فوق تصور داشته و بارها و بارها دروازه استقلال را از خطر جدی نجات داده است.

بی تردید حسینی را می توان ستاره استقلال و بهترین استقلالی نیم فصل اول لیگ نامید.

 

 

https://telegram.me/joinchat/AZoP3jun0ImCn13B4w0C6w

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  روابط عمومی کنگره علامه بلادی | 16 آذر 1396 13:19:48 | ارسال پاسخ
  0
  0
  با سلا. احتراما اخبار کنگره علمی علامه بلادی بوشهری جهت انعکاس در رسانه وزینتان خدمتتان ارسال می شود. از همکاری شما سپاسگزاریم


  با حضور آیت الله جنتی؛
  سومین کنگره علامه بلادی بوشهری(ره) برگزار شد+تصاویر
  http://beladi-jashnvareh.ir//?module=news&news_id=172

  دبیر سومین کنگره علمی و پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره):
  800 اثر به دبیرخانه ارسال‌ شد/ تجلیل از 24 اثر فاخر
  http://beladi-jashnvareh.ir//?module=news&news_id=171

  آیت الله جنتی:
  دشمن شناسی از مهمترین ویژگی‌های افراد با روحیه انقلابی است
  http://beladi-jashnvareh.ir//?module=news&news_id=170

  آیت الله نمازی:
  انقلابی گری در حوزه علمیه باید به سلاح علم، تقوا و جهاد مسلح باشد
  http://beladi-jashnvareh.ir//?module=news&news_id=169

  آیت الله صفایی بوشهری:
  آیت الله بلادی بوشهری مبارز ضد استبدادی و ضد استعماری بود
  http://beladi-jashnvareh.ir//?module=news&news_id=168  بیشتر