کد خبر : 73112تاریخ ثبت : 1396/5/14 09:22:07
به نقل از ایرنا

دولت تدبیر وامید توجه خاصی به فرهنگ وهنر دارد

حمیده ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: دولت تدبیر وامید با وجود همه مشکلات و تحریم ها در حوزه فرهنگ و هنر در کشور بسیار خوب عمل کرده که افزایش تعداد پلاتوها در این استان از 2 به 14 مرکز نمونه ای از آن است.

به گزارش گناوه24::حمیده ماحوزی روزشنبه درجمع هنرمندان و مسئولان بندرگناوه افزود: احداث نگارخانه در شهرستان های استان بوشهر از سال گذشته بجد دنبال شد و اکنون 6 مرکز اجرایی و برای بقیه شهرستان های فاقد نگارخانه با فرمانداران مربوطه پیگیری های لازم انجام شده است.
وی اظهارداشت: باتوجه به اعتبارات اندک شهرستان ها، فرمانداران همکاری لازم را برای تخصیص اعتبار به حوزه فرهنگ و هنر از جمله فرماندار گناوه داشته اند.
ماحوزی افزود: گناوه یکی از شهرستان های فعال درعرصه نمایش و هنرهای تجسمی و برنامه های فرهنگی است و هنرمندان خلاق و مستعد آن نیازمند فضای کافی هستند که احداث نگارخانه در برنامه کاری قرار گرفت و محقق شد.
وی گفت: نگارخانه شهرستان دیلم در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید و امیدواریم نگارخانه گناوه در دهه فجر سال جاری افتتاح شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان بوشهر با گرامیداشت روز خبرنگار و یادوخاطره شهدای رسانه و شهید محمود صارمی افزود: خبرنگاران پیشقراولان آگاهی بخشی به جامعه هستند و باید برای حل مشکلات و مطالبه های این قشر زحمتکش قدم های خوبی برداریم.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه    بیشتر