کد خبر : 73129تاریخ ثبت : 1396/7/2 11:17:25
بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

برگزاری آیین رژه نیروهای مسلح در بندرگناوه

آیین رژه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا هشت سال دفاع مقدس در بندرگناوه برگزار شد.

به گزارش گناوه24::هر ساله همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم رژه نیروهای مسلح به منظور به نمایش گذاشتن توان و اقتدار دفاع و نظامی کشور در جای جای ایران اسلامی برگزار می‌شود.
امسال نیز آئین رژه نیروهای مسلح در بندرگناوه ، شنبه، ۳۱شهریور در روز آغازین هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور در میدان امام خمینی (ره) برگزار شد که وجه شاخص این مراسم حضور گسترده اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در این مراسم بود.
در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان استانی و مسئولان نظامی و انتظامی برگزار شد، نیروهای سپاه، بسیج، فرماندهی انتظامی بندرگناوه و نیروهای مردمی به رژه پرداختند.
همچنین در این مراسم اجرای مانورهای مختلف توسط نیروهای رزمی سپاه بندرگناوه و رژه یگان‌های خودرویی در محل رژه صورت گرفت و جمعی از مسئولان از جمله سردار غلامعلی کفاش مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر استاندار البرز و فرمانده سپاه انصارالحسین گناوه سرهنگ یاسین اکبا به سخنرانی پرداختند.

 

 

 

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه    بیشتر