کد خبر : 73144تاریخ ثبت : 1396/9/3 14:19:38
به نقل از ایرنا

آیین افتتاح پایگاه مقاومت شهید الله دادبهمنیاری انجمن صنفی کامیون داران گناوه برگزار شد.+ تصاویر

پایگاه مقاومت شهید الله دادبهمنیاری انجمن صنفی کامیون داران گناوه با حضور مسئولین و تعدادی از رانندگان کامیونها طبق آیینی افتتاح شد..

به گزارش گناوه24::سرهنگ یاسین اکبا فرمانده سپاه انصارالحسین گناوه روز پنجشنبه در آیین افتتاح پایگاه مقاومت شهید الله دادبهمنیاری انجمن صنفی کامیون داران این شهرستان به مناسبت هفته بسیج افزود: تفکر بسیجی مانع از تهاجم استکبار در کشور شده و تا این فرهنگ غنی که برگرفته از اهل بیت (ع) است در جامعه وجود دارد دشمنان نمی توانند به اهداف شوم خود نایل شوند.
وی اظهارداشت: در گرامیداشت هفته بسیج علاوه بر گرامیداشت یادوخاطره شهدا باید این فرهنگ و ارزش های انقلاب تقویت و درجامعه نهادینه شود.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: دشمنان از بدو انقلاب تاکنون درصدد ضربه و خدشه به نظام و انقلاب هستند و در آستانه 40 سالگی جشن انقلاب نیز برنامه ریزی می کنند که این شجره طیبه را کمرنگ کنند اما بدانند که ره به جایی نخواهند برد و جشن های پیروزی انقلاب باشکوه هرچه تمام برگزار خواهد شد.
وی اظهارداشت: یکی از برنامه های راهبردی بسیج، راه اندازی پایگاه های مقاومت ازجمله اصناف است که در هفته بسیج در برنامه کاری قرار گرفته تا هم تفکر بسیجی تقویت و هم نیروهای مشتاق جذب این نهاد شوند.
اکبا گفت: افتتاح پایگاه مقاومت صنف کامیون داران که شبانه روز برای حمایت از مردم تلاش و چرخ زندگی را می چرخانند مایه خیر و برکت خواهد بود.
فرمانده حوزه بسیج اصناف گناوه گفت: پایگاه مقاومت صنفی کامیون داران برای اولین بار در سطح این شهرستان افتتاح می شود و راه اندازی چهار پایگاه دیگر نیز در برنامه قرار گرفته است.
سید غلامحسین موسوی افزود: صنف کامیون داران این شهرستان که در حمل و نقل زمینی و اقتصاد کشور بسیار تلاش می کنند متشکل از نیروهای بسیجی توانمند و رزمنده هشت سال دفاع مقدس است و همواره پای بند به ارزش های نظام و انقلاب هستند.
وی اظهارداشت: برنامه های این پایگاه براساس دستورالعمل بسیج انجام می شود.

در پایان مراسم پایگاه مقاومت شهید الله داد بهمنیاری انجمن صنفی کامیون داران گناوه توسط برادر شهید بهمنیاری افتتاح شد.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه    بیشتر