کد خبر : 73164تاریخ ثبت : 1396/12/12 00:20:54
با شمارش آرا

ترکیب جدید اتاق بازرگانی بوشهر مشخص شد/ لیست آراء کلیه کاندیدها

در پایان انتخابات امروز هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر و با شمارش آراء ، «ائتلاف پیشگامان توسعه پایدار» توانست تمامی کرسی های اتاق بوشهر را به خود اختصاص دهد و هفت نفر از اعضاء قبلی این اتاق صندلی های خود را به افرادی جدید اختصاص دادند.

به گزارش گناوه24::

نهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر از ساعت 8 بامداد امروز آغاز شد تا ترکیب 15 نفره شامل 5 نماینده در رشته فعالیت بازرگانی، 5 نماینده در رشته فعالیت صنعت، 3 نماینده در رشته فعالیت کشاورزی و 2 نماینده در رشته فعالیت معدن مشخص شود.
 
در این دوره از انتخابات که با نظارت دقیق هیات نظارت بر انتخابات برگزار گردید، رای دهندگان که عضو اتاق بوشهر بوده و دارای شرایطی از جمله داشتن کارت بازرگانی با اعتبار حداقل یک ساله و سابقه عضویت یک سال و نیم بودند آراء خود را در زون‌های رأی‌گیری انداختند تا تکلیف هیات نمایندگان اتاق بوشهر برای یک دوره چهار ساله مشخص شود.
 
با وجود این که انتخابات تا ساعت 18 روند قانونی خود را طی کرده بود ، هیات مرکزی انتخابات اتاق بازرگانی برای برخی از استان ها بستگی به میزان استقبال رای دهندگان، تا سه ساعت نیز زمان اخذ آراء را تمدید کرد که البته برای بوشهر فقط یک ساعت این انتخابات تمدید شد.
 
در پایان و با شمارش آراء «ائتلاف پیشگامان توسعه پایدار» توانست تمامی کرسی های اتاق بوشهر را به خود اختصاص دهد.
 
از 15 عضو جدید و منتخب که با رای اعضاء اتاق بوشهر، هیات نمایندگان اتاق بوشهر را برای دوره جدید شکل دادند هشت نفر به نام های خورشید گزدرازی، مختار قاسمی، علی‌اکبر شریف‌پور بوشهری، سیدحسین معروف، حیدر رئیسی، امیر شهریاری، عبدالرسول ابراهیمی، حسین باباخانی در دوره قبل نیز عضو هیات نمایندگان بوده‌اند. 
 
 
این در حالی است که افرادی مانند عباس موحدفر، احمد مرادی، حمزه بویراتی، سیدجبار موسوی، ندیرپورجم، سیدمحمدحسین عظیمی و مجتبی امیدی که همگی از «ائتلاف پیشگامان توسعه پایدار» بودند توانستند در این دوره برای عضویت در هیئت نمایندگان، اطمینان رای دهندگان عضو اتاق بوشهر را به دست بیاورند.
 
در دوره قبل، خورشید گزدرازی رییس، مختار قاسمی و حسین باباخانی نایب‌رییس، عبدالرسول ابراهیمی خزانه‌دار و امیر شهریاری به عنوان منشی از همین ائتلاف در هیئت‌رییسه اتاق بندر بوشهر حضور داشته‌اند.
 
بر اساس این گزارش، افرادی مانند حسین حیدری(معدن)، عبدالمجید كاردانی(صنعت)، مجید مرندی خانشان (كشاورزی)، علی محمد صمیمی(كشاورزی)، سید حسن فرحی بزرگ (صنعت)، سیروس دهقان (معدن) و مرتضی كاظمی(صنعت) که عضویت دوره قبل داشتند ، نتوانستند آراء لازم را کسب کنند و در اتاق آینده بوشهر حضور نخواهند داشت.
 
آمارهای استخراجی از آراء ماخوذه نشان می دهد که به ترتیب از گروه بازرگانی خورشيد گزدرازي با 380 رای بیشترین آراء مواخذه در این بخش و سایر بخش ها بدست آورد و پس از وی، علي اكبر شريف پور با 290 رای ، حسين باباخاني با 276 رای، سيد حسين معروف با 265 رای و عبدالرسول ابراهيمي با 259 رای به عنوان پنج عضو بازرگانی اتاق بوشهر انتخاب شدند.
 
در این بخش حسين مظفري با 213 رای، سيروس عشايري با 138 رای، محمد جعفر فروزاني با 88 رای ، مهدي عشايري با 74 رای، مهدي قايد زاده با 74 رای، محمد رضا ايراني با 33 رای و عباسعلي شريف پور بوشهري با 8 رای در مکان های بعدی قرار گرفتند.
 
در حوزه صنعت سيد جبار موسوي با 318 رای در جایگاه نخست قرار گرفت و پس از آن ندير پورجم با 272 رای، امير شهرياري با 251 رای، سيد محمد حسين عظيمي با 238 رای و مجتبي اميدي با 237 رای به عنوان پنج عضو صنعت اتاق بوشهر انتخاب شدند.
 
در این بخش محمد عبادي با 118 رای ، عبدالخالق سالمي با 113 رای، فضل الله جهانگيري با 103 رای، هادي شاهرخي با 100 رای ، محمد حسين پوردرويش محمدي با 81 رای ، ابراهيم زكي با 21 رای و عبدالحسين حفظ الله با 20 رای در مکان های بعدی قرار گرفتند.
 
در حوزه معدن احمد مرادي با 241 رای بیشترین آراء موخذه در این بخش کسب کرد تا در کنار عباس موحد فر با 219 رای بتوانند ترکیب دو نفره نمایندگان معدن کاران استان بوشهر در اتاق بوشهر را شکل دهند.
 
در این بخش سيد باقر حسيني با 177 رای و  سيروس دهقاني با 167 رای نتوانستند آراء لازم را کسب کنند و از دور خارج شدند.
 
در بخش کشاورزی مختار قاسمي با 319 رای به عنوان نفر اول حائز بیشترین آمار در جذب آراء ماخوذه شد و پس از آن حيدر رئيسي با 304 رای و حمزه بويراتي با 245 رای قرار گرفتند تا این سه نفر نیز بتوانند به عنوان نمایندگان کشاورزان در هیات نمایندگان اتاق جدید بوشهر قرار گیرند.
 
 
 
 
منبع خبر : سوک نیوز
اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه    بیشتر