کد خبر : 73249تاریخ ثبت : 1396/12/26 01:53:09
فرماندار گناوه :

صنوف خدماتی گناوه ساعات فعالیت خود را به نصف کاهش دهند

فرماندار شهرستان گناوه گفت: صنوف خدماتی گناوه ساعات فعالیت خود را به نصف کاهش دهند.

به نقل از خبرگزاری مهر غلامرضا مهرجو ظهر یکشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا این شهرستان گناوه اظهار داشت: نخستین بیمار بومی مبتلا به ویروس کرونا در گناوه که در سفر به یکی از استان‌های آلوده به این بیماری مبتلا و پس از مراجعه به بیمارستان گناوه معاینه و پس از انجام آزمایش بلافاصله در بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان بستری و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفته است.

وی گفت: یک مکان مناسب برای قرنطینه بیماران مبتلا بعد از ترخیص بیمارستان بر اساس تجارب دیگر استان‌های آلوده مشخص تا از سرایت آن به جامعه جلوگیری شود.

فرماندار گناوه بیان کرد: در شرایطی که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرده، اثربخش ترین راهکار مبارزه با این بیماری ماندن در خانه است.

وی افزود: به مردم شهرستان گناوه توصیه می‌شود از پذیرش میهمان و همچنین رفتن به میهمانی و دید و بازدید جدا خودداری کنند.

فرماندار گناوه گفت: با توجه به موارد مثبت بیماری در شهرستان متأسفانه هنوز شاهد تردد ماشین و شلوغی شهر، خیابان و ساحل هستیم لذا از مردم تقاضا می‌شود در خانه بمانند و از خود و خانواده خود مراقبت کنند تا به این بیماری مبتلا نشوند.

وی با تقدیر از مجموعه بازاریان و صنوفی که اقدام به تعطیلی مغازه خود کرده‌اند گفت: تقاضا می‌شود سایر صنوف خدماتی هم ساعات فعالیت خود را به نصف کاهش دهند.

فرماندار گناوه گفت: از مردم شهرستان درخواست می‌شود دید و بازدید عید نوروز خود را مجازی کنند و بیرون رفتن از خانه فقط برای کار ضروری و توسط یک نفر صورت گیرد.

وی از تمامی دستگاه‌های اجرایی نظامی و انتظامی و همیاری و مشارکت مردم با مأموران در مبادی ورودی شهر تقدیر کرد.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه    بیشتر