کد خبر : 73253تاریخ ثبت : 1399/1/11 19:24:16
ما کرونا را شکست خواهیم داد.

♦️ *نسیم مهر رضوی در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر وزیدن گرفت*

کاروان نسیم مهر رضوی به منظور قدردانی از کادر درمانی بیمارستان‌های میزبان بیماران مبتلا به کرونا و دلجویی از بیماران، راهی این بیمارستان‌ها شد.

 به گزارش خبرنگار آستان نیوز از بوشهر، کاروان نسیم مهر رضوی به منظور قدردانی از کادر درمانی بیمارستان‌های میزبان بیماران مبتلا به کرونا و دلجویی از بیماران، راهی این بیمارستان‌ها شد.

در نخستین روز از طرح نسیم مهر رضوی، حجت الاسلام یوسف جمالی مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در بوشهر به همراه تعدادی از خادمان و خادمیاران استان بوشهر با حضور در بیمارستان شهدای خلیج فارس شهر بوشهر، ضمن قدردانی از مجاهدت‌های کادر درمانی، پزشکان و پرستاران این بیمارستان و تفقد از بیماران کرونا، شفای عاجل آنان را از خداوند متعال مسئلت کردند.

در طرح نسیم مهر رضوی، خادمان و خادمیاران استان بوشهر همپای خادمان و خادمیارن سایر استان‌ها، مجاهدت‌های مدافعان سلامت را ارج نهاده و از خانواده شهدای مدافع سلامت تجلیل به عمل می‌آورند.

 در این مراسم صلوات خاصه آقا علی ابن موسی الرضا علیه اسلام توسط یکی از خادمان ذاکر اهل بیت تلاوت و در سایر بخش های بیمارستان پخش گردید.

 در پایان مراسم و هدایای تبرکی از سوی آستان قدس رضوی در بین پزشکان، پرستاران ، کادر درمانی و جهادگران عرصه سلامت استان بوشهر توزیع شد.


اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه    بیشتر