کد خبر : 73255تاریخ ثبت : 1399/1/12 14:45:18
همزمان با آغاز اعیاد شعبانیه

آیین نسیم مهر رضوی در بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه برگزار شد + تصاویر

به‌مناسبت اعیاد شعبانیه، آیین «نسیم مهر رضوی» در بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه برگزار شد.

به گزارش گناوه24::در این روز سعید، ضمن مدیحه سرایی، همراه با پرچم متبرک حرم علی بن موسی الرضا علیه السلام پیام سلامتی را برای بیماران و کادر درمانی که در صف مقابله با بیماری کرونا هستند به ارمغان آوردند.

در حاشیه این مراسم ابراهیم ملک زاده، رابط دفتر آستان قدس رضوی استان بوشهر در شهرستان گناوه ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی گفت: خداقوت جانانه به شما مدافعان سلامت که بمانند جنگ تحمیلی جان خود را در کف دست قرار داده اید و در بدترین شرایط موجود مقابله این ویروس ناخوانده ایستاده اید.

ملک زاده خاطر نشان کرد : با لطف خدا و عنایت آقا امام رضا(ع) و تلاش کادر درمانی بیمارستان بیماران کرونایی هر چه سریع‌تر بهبودی خود را به دست آورند. امروز ایثار و از خود گذشتگی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که در خط مبارزه با ویروس کرونا هستند یادآور جانفشانی روزهای دفاع مقدس رزمندگان اسلام است.

عبدالحمید شیخی مسئول شبکه جوانان رضوی شهرستان گناوه هم گفت :از جناب دکتر دریانورد بابت هماهنگی های لازم این مراسم تشکر میکنم و همچنین و تقدیر و تشکر از مدافعین سلامت در  بخش کرونا خانم شهابی و دیگر پرسنل مدافعین سلامت در بخش کرونا بویژه برادر  حمزه حیدری که شبانه روزی وقتش را در بخش کرونا گذاشته است را دارم.

شیخی افزود : خدمتگزاران سه شنبه های مهدوی نقش بسزایی در اجرا شدن طرح نسیم مهر رضوی در بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه داشتند  که از همه آنها سپاسگذارم. غذای متبرک حضرت رضا (ع) از طرف علوم پزشکی بوشهر به بیماران بستری بیمارستان امیرالمومنین گناوه اهدا شده است.

دکتر دریانورد رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه در این دیدار گفت: برخلاف تصور اولیه ما تمامی پرسنل این بیمارستان علاوه بر انجام وظیفه خود در محل خدمتشان داوطلبانه حاضر هستند در بخش ویژه بیماران کرونایی خدمت کنند و ما اکنون افرادی را داریم که حتی وقت سر زدن به خانواده خود را ندارد و شبانه روزی اینجا خدمت میکنند.

ایشان افزود: اگر همت بالای مردم شریف گناوه نبود ما با این ظرفیت کم در بیمارستان امیرالمومنین (ع) جوابگو این بیماری نبودیم و مردم با این کارشان ما را دلگرم کردند.

در ادامه ملک زاده ، شیخی ، حجت الاسلام آشناگر و کربلایی قاسم تاوان با پوشش مناسب در بخش اورژانس کرونا حاضر شدند و کربلایی قاسم تاوان در مدح علی بن موسی الرضا ( ع ) حال هوای دیگری را به این بخش دادند و تبرکاتی از جمله  نمک،نبات،گلاب و عطر را بین پرسنل و بیماران این بخش توضیح کردند. و در پایان از زحمات دکتر دریانورد و خانم شهابی مسئول بخش کرونا تجلیل بعمل آمد.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه    بیشتر