کد خبر : 73264تاریخ ثبت : 1399/2/17 04:36:26
گزارش تصویری

برگزاری مراسم روز ماما و قدردانی از ماماهای نمونه در بیمارستان امیرالمومنین گناوه

با حضور دکتر دریانورد رئیس بیمارستان امیرالمومنین جمعی از ماماهای برتر مراسم گرامی‌داشت روز ماما در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار گردید.

به گزارش گناوه24 بمناسبت روز جهانی ماما مراسم گرامیداشتی در سالن اجتماعات بیمارستان امیرالمومنین گناوه با حضور دکتر دریانورد رئیس بیمارستان  و جمعی از معاونین و مسئولان و مدیران و ماماهای این بیمارستان با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید .

دکتر دریانورد در آغاز این مراسم گفت : امروز روز جهانی ماما هست.به همین بهانه روزجهانی ماما ما خدمت شما عزیزان باشیم.از نظر بنده همه ی روزها،روزماماست.گروه مامایی بیمارستان ما یه گروه هستیم.بنده خودم از نزدیک مانند خانم بنده ماما هست از مشکلات شمااشناهستم.

رئیس بیمارستان افزود : بخش بسیار سرسخت ،خسته کننده هست.ولی شما دارید با انرژی با انگیزه کار می کنید و بنده شاهد هستم در این بخش در طول شبانه روز درگیر هستید.فردی که وارد بخش شما میشود،مریض نیست،یک مادر بارداراست،صحیح و سالم وارد بخش شما میشود انتظار دارد ۲نفر به خانواده تحویل بدهید،

دریانورد خاطر نشان کرد: از نظر بنده مادر باردار خیلی ارزشمند و قابل احترام است،و مطمعنا شما این احترام را بجا میاورید.و شما عزیزان شبانه روز در حال تلاش هستید،به همین بهانه از شما تقدیر و تشکر میکنم.از خانم های مامایی که در بخش واحد زایشگاه کار میکنند و چه عده ای از شما عزیزان در بخش زنان فعالیت میکنید،و ۴نفر شما دوستان که در بخش کرونا با جون دل در حال خدمت هستید بنده یک خسته نباشید به شما عرض میکنم .

خانم شمس زاده سوپروایزر کنترل عفونت بیمارستان امیرالمومنین (ع) گفت :

۱۵ردیبهشت ماه به نام روز جهانی بهداشت دست نامگذاری شده است که اهمیت آن بیشتر در حوزه بهداشت و درمان مشهود است ، از زمان شیوع ویروس کرونا مهمترین راه پیشگیری از انتقال این ویروس , رعایت بهداشت دست بیان شده است .

وی افزود : خوشبختانه بهداشت دست در بین کارکنان بهداشتی درمانی بیش از پیش رعایت می شود و امیدواریم که این رویه همچنان  ادامه داشته باشد.

در پایان از تعدادی ماما در بخشهای مختلف بیمارستان تقدیر بعمل آمد.

 

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه    بیشتر